Modern Tasarım Ücretsiz Örnek UPVC Profili Kayar Pencere

UPVC'nin ne olduğunu ve PVC veya geleneksel alüminyum çerçeveden nasıl daha iyi olduğunu merak ediyor musunuz? uPVC, plastikleştirilmemiş polivinil klorürü temsil eder, uPVC aynı zamanda sert PVC olarak da bilinir ve buna zordur çünkü serttir ve esnemez. Bu malzeme herhangi bir fitalat veya BPA içermez, Bu nedenle aslında oldukça güvenlidir.

Ürün ayrıntıları

PVC pencere nedir?

SD [91J_L9RHA0 ~ 26B} ZC8X3.png

Seçebileceğimiz cam çeşitleri

1506325455 (1) .png


PVC profillerin özellikleri ve avantajları     

1 - Su geçirmez: Ürünlerimiz su geçirmezdir ve su ile temas ettikleri zaman genişlemez, daraltılmaz veya çatlamazlar.   

2 - Yangın Geciktirici: Profilimiz yanmaz: Ürün, harici alev kaynağı söküldüğünde hemen söner. “A” sınıfı bir yangın sınıfına sahiptir.

3 - Mükemmel hava şartları: Hava, PVC yapı malzemeleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Çürüme, pas, vb. Gibi sorunlar sadece geçerli değildir. Özel koşullarda bile. Kıyı bölgeleri (Tuz, Fırtına, Güneş), PVC daha uygulanabilir.

4 - Anti UV: Bizim profil iyi bir UV koruma fonksiyonuna sahiptir, size rahat ve sağlıklı bir yaşam verebilir.

5 - Isı Yalıtımı: Profilimiz oda tipi ile tasarlanmıştır, iyi bir ısı yalıtım performansına sahiptir. Isı transfer katsayısı düşüktür, bu sayede evinizi kışın sıcak tutabilir ve yazın serinleyebilirim.

6 - Dayanıklılık: Profilimiz çok dayanıklıdır ve renk değişimleri, hasarlar vb. Olmadan 40 yıldan fazla süredir.

7 - Yeşil çevre Koruma: Profilimiz yeşil formülü ve ham maddeyi (kurşunsuz) kullanır, sağlıklı ve çevreye zarar vermez.

UPVC penceresi evinize nasıl fayda sağlar?

değer

Isıtma ve soğutma faturalarını ve bakım maliyetlerini azaltacaktır.

Konfor

uPVC penceresi üstün bir yalıtım sağlar ve evinizi kış boyunca sıcak ve rahat tutabilir, yazın serinleyebilir ve serinleyebilirsiniz .


Çift camlı uPVC penceresi de nosie'ye karşı daha iyi bir kalkan, sokak gürültüsünden ve gürültülü komşulardan kaçınan daha kalın pencere anlamına gelir ve size daha iyi bir gece uykusu sağlar.

Hava koşullarına dayanıklı

Yüksek kaliteli uPVC pencere ve kapılar, sert güneşte solmayacaklarından emin olmak için ultraviyole direnç için test edilmiştir. Çatlak, çözgü, çürümez, paslanmaz ve solmazlar, hangi hava şartlarına maruz kalırlarsa olsunlar, bunları kıyı bölgelerinde ve çöl bölgelerinde başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz .

Yüksek güvenlik

uPVC pencereler, evler veya işyerleri için yüksek düzeyde güvenlik sağlayan çoklu kilitleme sistemlerini içerir. Çoğu uPVC pencere kilitleme sistemi, kanat ve çerçeve etrafında birçok noktada kilitlenir.

Resimler ambalaj:

_20170904162244.jpg

_20170904162238.jpg

Hot Tags: modern tasarım ücretsiz örnek upvc profil sürgülü pencere, Çin, üreticileri, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like