Amerikan Tipi Alüminyum Dikey Sürme Sach Pencereler

Çift asma pencerelerin temel faydaları nelerdir? Çift asma pencereler, en alttan yukarıya veya yukarıdan aşağıya doğru açıldıkları için en uygun hava akışı seçeneklerini sunar. Kanat içe doğru eğilir, bu sayede pencerenin her iki tarafını dışarı çıkmadan kolayca temizleyebilirsiniz. Yedek çift ne kadar ...

Ürün ayrıntıları

Amerikan Tipi Alüminyum Dikey Sürme Sach Pencereler

Çift asma pencerelerin temel faydaları nelerdir?

Çift asma pencereler, en alttan veya yukarıdan aşağı doğru açıldıkları için en uygun hava akışı seçeneklerini sunar. Kanat içe doğru eğilir, bu sayede pencerenin her iki tarafını dışarı çıkmadan kolayca temizleyebilirsiniz.

tek hung.jpg


Yedeklenen çift asma pencereler ne kadara mal olur?

Yeni çift camlı asma pencerelerinizin maliyeti tamamen size, stil tercihlerinize ve evinize bağlıdır. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçiniz.


Hangi ev tarzı çift asılı pencereler için en uygun?

Çift asma pencereler, geleneksel Amerikan evleri için mükemmeldir: cape cods, colonials, victorians, craftsman homes, çiftlik evleri, evler, çiftlik evleri veya tudors. Evinizin tarzına bağlı olarak, çift asma pencereleriniz için bir ızgara deseni düşünün. Bu da onlara ek bir özel dokunuş ve evinizin frenleme çekiciliğini tamamen değiştirme fırsatı verecektir. Örnekler için web sitemize göz atın ve pencere stili altında çift taraflı arama yapın.

Daha fazla detay

EL]% 49 6_3) P5OAU2T82XX6D.png

Hot Tags: amerikan tipi alüminyum dikey sürgülü sach windows, Çin, üreticileri, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like