Isı Yalıtımı Fransız UPVC Vinil Kanatlı Pencereler ve Kapılar

Isı yalıtımı fransız UPVC vinil kanatlı pencere ve kapılar Bir vinil kanatlı pencere yana menteşelenir ve bir kapı gibi dışarı doğru açılır. Bir resim penceresi gibi görünüyor çünkü çift asılı veya kayan pencerelerden farklı olarak, bir vinil kanatlı pencerede ray yoktur. Bazı vinil kanatlı pencereler basitçe ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Isı yalıtımı fransız UPVC vinil kanatlı pencere ve kapılar

Bir vinil kanatlı pencere yana menteşelenir ve bir kapı gibi dışarı doğru açılır. Bir resim penceresi gibi görünüyor çünkü çift asılı veya kayan pencerelerden farklı olarak, bir vinil kanatlı pencerede ray yoktur. Bazı vinil kanatlı pencereler basitçe açılır, ancak çoğu bir el krank vardır. Böcek ekranları, pencerenin içine, elemanlardan daha fazla korundukları yere yerleştirilir. Pencereleri bir lavaboya, tezgah üstüne veya cihaza takıyorsanız, kranklı bir vinil kanatlı pencere mükemmel bir çözüm olabilir.

Vinil kanatlı pencereler, özellikle sıcak iklimlerde doğal havalandırma stratejileri için mükemmeldir. Esintileri binaya yönlendirmek için dışarıya ve açılı olarak menteşelenebilirler. Vinil kanatlı pencereler genellikle, sürgülü pencerelere göre daha düşük hava kaçağı oranlarına sahiptir, çünkü kanat, çerçeveye doğru bastırılarak kapanır.

UPVC kanatlı penceresinin özellikleri

1, profil: UPVC

2, profil kalınlığı: 1.8mm-3.0mm, pencere tipine bağlıdır

3, profilin rengi: beyaz veya özelleştirilmiş;

4, cam özellikleri: plaka cam, temperli cam, lamine cam, yalıtımlı cam, vb;

5, donanım: çin ünlü markaları veya Almanya markaları;

6, paket: film + kontrplak kutu veya istek üzerine shrink.

Sorgulama