Maliyet etkin Yeni Upvc Kanatlı Pencere

Maliyet etkin Yeni Upvc Kanatlı Pencere

UPVC pencere özellikleri: 1.Energy tasarrufu ve Ecofriendly; 2. Ses ve Isı yalıtımı; 3. iyi hava ve su geçirmez; 4.Anti-ageing ve Kolay bakım. Winow cam: 1) Kalınlık: 5mm, 6mm, 5mm + 6A + 5mm, 6mm + 9A + 6mm, 6mm + 12A + 6mm 2) Tek cam, çift cam, üçlü cam mevcuttur. 3) Temizle ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

UPVC penceresi özellikleri:

1. Enerji tasarrufu ve Çevreye Duyarlılık;

2. Ses ve Isı yalıtımı;

3. iyi hava ve su geçirmez;

4.Anti-ageing ve Kolay bakım.

Winow camı:

1) Kalınlığı: 5mm, 6mm, 5mm + 6A + 5mm, 6mm + 9A + 6mm, 6mm + 12A + 6mm

2) Tek cam, çift cam, üçlü cam mevcuttur.

3) Şeffaf cam, temperd cam, cam, renkli cam, yansıtıcı cam, kaplamalı cam (LOW-E cam), lamine cam, Argon gazı camı da mevcuttur.

Donanım: roto marka veya çin marka

HG16-2.jpg

HG16-3.jpg


UPVC penceresi evinize nasıl fayda sağlar

değer

Isıtma ve soğutma faturalarını ve bakım maliyetlerini azaltacaktır.

Konfor

UPVC penceresi üstün bir yalıtım sağlar ve evinizi kış boyunca sıcak ve rahat tutabilir, yazın serinleyebilir ve serinleyebilirsiniz .

Çift camlı UPVC penceresi de nosie'ye karşı daha güçlü bir kalkan, sokak gürültüsünden ve gürültülü komşulardan kaçınan daha kalın pencere anlamına gelir ve size daha iyi bir gece uykusu sağlar.

Hava koşullarına dayanıklı

Yüksek kaliteli UPVC pencere ve kapılar, sert güneşte solmayacaklarından emin olmak için ultraviyole direnç için test edilmiştir. Çatlak, çözgü, çürümez, paslanamaz ve solmazlar, hangi hava şartlarına maruz kalırlarsa olsunlar, bunları kıyı bölgelerinde ve çöl bölgelerinde başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz .

Yüksek güvenlik

UPVC pencereler, evler veya işyerleri için yüksek düzeyde güvenlik sağlayan çoklu kilitleme sistemlerine sahiptir. Çoğu UPVC pencere kilitleme sistemi, kanat ve çerçeve etrafındaki birçok noktada kilitlenir.


Sorgulama