Fabrika Fiyat Plastik Pvc Cam Üst Hung Tente Pencere

Fabrika Fiyat Plastik Pvc Cam Üst Hung Tente Pencere

Tente pencereleri Mükemmel havalandırma kontrolü. Pahlı kanat profili, temiz, gömme yüzlü dış görünüm yaratır. Çift contalı sistemli sürekli PVC, üstün hava koşullarına ve düşük maliyetli akustik özelliklere sahiptir. Boru şekilli kanat profilleri ve maksimum burulma için yapısal cam paneller ...

Ürün ayrıntıları

Fabrika fiyat plastik pvc cam üst asılı tente pencere

Tente pencereleri

 1. Mükemmel havalandırma kontrolü.

 2. Pahlı kanat profili, temiz, gömme yüzlü dış görünüm yaratır.

 3. Çift contalı sistemli sürekli PVC, üstün hava koşullarına ve düşük maliyetli akustik özelliklere sahiptir.

 4. Tübüler kanat profilleri ve maksimum burulma mukavemeti için yapısal cam paneller.

 5. Tüm tente pencerelere takılan ince bir aynakol, parmak ucu kontrolü sağlarken, özel bir transom, sineklik ile yardımcı olur.


  Tente pencerelerinin temel faydaları nelerdir?

  Tente pencereleri kolay açılır - bir tutamağın krikosu ile - ve sıkı, ulaşılması zor yerlere sığdırılır. Örneğin, bir duşun, küvetin üstünde, bir mutfak lavabosunun arkasında veya gerekli havalandırmayı sağlamak için bir bodrum katında veya tavan arasında mükemmel şekilde uyuyorlar. Ve tenteler dışarıya ve yukarıya doğru açıldığından, yağmur duşu sırasında bile açılabilirler.


  Yedek tenteli pencereler ne kadar tutar?

  Yeni tente pencerelerinizin maliyeti tamamen size, stil tercihlerinize ve evinize bağlıdır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Tente pencereleri için en uygun ev stili hangisidir?

  Tenteli pencereler hemen hemen her geleneksel ve modern Amerikan evi için uygundur: orta yüzyılda modern, sömürgeler, zafer evleri, zanaatkâr evleri, çiftlik evleri, evler, çiftlik evleri veya Tudors. Evinizin tarzına bağlı olarak, tenteli pencereleriniz için onlara özel bir dokunuş hissi verecek ve evinizin frenleme isteğini tamamen değiştirme fırsatı verecek bir ızgara deseni düşünün.

Hot Tags: fabrika fiyat plastik pvc cam üst asılı tente pencere, çin, üreticileri, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like