Alüminyum Pencereler ve UPVC Çift Camlı Pencereler

- Sep 07, 2017-

Alüminyum pencere almak mı düşünüyorsun? Neden UPVC çift camlı pencereleri düşünmüyorum? UPVC'nin eviniz için neden daha iyi olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için 2 pencere çeşidi arasında bir takım farklılıklar vardır.

Enerji verimliliği

UPVC, enerji verimliliği nedeniyle uzun süredir ev sahipleriyle popüler olmuştur. UPVC, evinizin içi ve dışı arasında etkili bir bariyer sağlayan yüksek bir termal dirence sahiptir. UPVC'nin yüksek termal direnci, ısıtma ve soğutma maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı olur. Buna karşın, alüminyumun zayıf ısıl direnci, bir evin daha fazla ısınmasına ve soğutulmasına neden olur.

dayanıklılık

Alüminyum son derece esnek bir malzemedir ancak her seferinde bir süre bakıma ihtiyaç duyulmaktadır. Öte yandan, UPVC hiçbir zaman çürüme, gevreklik, pas yapmaz veya kaybolur; temiz tutmak için hızlı bir bezle silinmesi dışında hemen hemen hiç bakım gerektirmezler. UPVC, mevcut malzemenin en dayanıklı malzemeden biridir, Alüminyumun eğilmesi ve bükülmesi kolaydır. Sonuç olarak, dikkatli bir şekilde işleme tabi tutulmazlarsa, alüminyum pencereler girinti alır ve şekillerini kaybederek pencereleri açıp kapatmayı zorlaştırır. Tamamen takviyeli UPVC, zorlu ve dayanıklı olup, UPVC pencerelerinin değiştirilmesi gerektiği ihtimalini ortadan kaldırır - bu yüzden Ecostar, tüm ürünlerine kapsamlı ve koşulsuz 10 yıllık bir garanti sunar.

Güvenlik

Tamamıyla takviye edilmiş UPVC çift camlı pencerelerin gücü nedeniyle, son derece sağlamdır - çerçeveleri, en yüksek sertlik derecesine kadar inşa edilmekte olup, kırılmaları veya hasar görmeleri son derece zor olmaktadır. Ecostar'ın çift camlı pencerelerinin tümü güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, Design tarafından güvenli bir polis tarafından tercih edilen güvenlik spesifikasyonu ile birlikte sunulmaktadır.

yalıtım

İzolasyon, UPVC malzemesinin alüminyumun gerisinde kalan bir başka özelliğidir. UPVC çok yetkili bir izolatör olup en iyi enerji ve ses yalıtımı sağlar. Sadece enerji verimliliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda müdahaleci dış gürültüyü% 80'e kadar azaltır.