Emniyet Camı Kullanımının Genel Esasları

- Jul 27, 2017-

Her şeyden önce, tasarımcı, cam düzeninin boyutuna, ikincil felaketlerin ortaya çıkmasından sonra kırılan etkisine, diğer işlevsel gerekliliklerin ve en uygun faktörü seçmek için diğer faktörlerin olup olmadığına göre güvenlik camının farklı özelliklerini tanımalıdır. Güvenlik cam çeşitleri.

İkincisi, farklı yer ve parçaların farklı bir yük taşıyan güvenlik camı uygulaması, buna tekabül eden yük bina kullanımı, cam perdesi gibi cam dayanım ve sağlamlık hesaplamaları altında yapılmalıdır "cam perde Duvar mühendisliği teknik özellikleri "JGJ 102 JGJ 113, tasarım gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır ve diğer yapı parçalarının cam tasarım tasarımı gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Cam sertliği ve mukavemeti bir uyumsuzluk gereklilikleri, cam aynı anda kullanılamaz farklı odak, ses yalıtımı performans tasarımı, ısı yalıtımı tasarımı, güvenlik tasarımı, yangın tasarım hesaplamaları kullanımı ile kombine edilmelidir.

Dikkate değer, güvenlik ne kadar yüksek, daha işlevsel ve bu nedenle camın maliyeti yüksek bir cam. Camı seçmenin doğru yolu: Tasarım gereksinimlerini karşılamak için güvenlik ve işlevsellik, mümkün olan en düşük maliyet, iyi ekonomi, bilimsel ve mantıklı bir seçimdir.

Buna ek olarak, emniyet camının güvenilirliği de dikkate alınmalıdır. Emniyet camı, otomatik patlama, güç ve performans gibi zaman kazancı kullanımı gibi işlemlerin sık sık kaza yapması, bu nedenle güvenlik camı dünyası ve zayıflatma gücü altında servis durumunun güvenilirliği Çok önemli Güvenlik camı mukavemet tasarımı, güvenirlik ve kararlılık analizi, on-line testin artık kuvveti çok araştırma çalışması yürüttü. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri DuPont, Solutia Corporation ve Japon su şirketleri gibi boşlukların incelenmesinde lamine cam güvenilirliği çalışması. DuPont son zamanlarda yeni bir yüksek mukavemetli film geliştirdi, amacı filmin yapışkanlığını artırmak ve böylece lamine camın genel güvenilirliğini arttırmaktır.

Kısacası, insanların yaşam standartlarının iyileştirilmesiyle, güvenlik sorunları giderek daha fazla dikkat çekiyor, gizli tehlikeleri ortadan kaldırıyor veya azaltıyor, önlemeyi güçlendirmek kaçınılmaz bir trend haline geliyor. Chongqing cam işleme endüstrisine göre, yalnızca araştırmacıların, üreticilerin, tasarımcıların, kullanıcıların ve devlet dairelerinin ortak çabalarında güvenlik camını gerçekten güvenli hale getirmek mümkün.