İzoleli Alüminyum Kapılar Ve Pencere Avantajları

- Jul 27, 2017-

1. Alüminyum kapı ve pencereler iyi izolasyon yalıtımı yapar. Kutunun içi ve dışı yalıtım malzemelerinin plastikten şerit ile yumuşak bir kombinasyonla kullanılması, üç mühürlü formun iki üstü, sıkı, hava geçirmez, su geçirmez performans, özellikle iyi, mükemmel izolasyon özellikleri; Içi boş cam yapısı ile kanat, pencereler gerçekten ses, ısı yalıtımı, izolasyon, mükemmel fonksiyon, ısıtma ve soğutma maliyetleri, 2.23-2.94w / 2K tarafından tespit edilen ısı transfer katsayısı K değeri bir sürü tasarruf aşağıdaki, enerji tasarrufu etkisi göstermek Önemli, birkaç yıllık enerji tasarrufu maliyeti önceki yatırımın telafisi için yeterlidir.


2. Alüminyum kapı ve pencereler su geçirmez işlevi. Basınç dengesi prensip tasarımının kullanımı, yapısal bir drenaj sistemine sahiptir, slayt tasarımı eğim adımı, drenajı, drenajı pürüzsüz, iyi su geçirmezdir.

3. kırık köprü alüminyum kapılar ve pencereler anti-yoğunlaşma, don. Kırık köprü alüminyum üç kapı ve pencere mühürlü yapı, su buharı oda makul bir ayrım, gaz ve su basıncı dengesinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi, önemli ölçüde kapı ve su geçirmez ve hava geçirmezlik pencereleri, parlaklık etkisi elde etmek için iyileştirilmesi gerçekleştirilebilir penceresi.


4. Alüminyum kapı ve pencereler sivrisinek karşıtı ekranlar. Stealth ekranları, özellikle sivrisinek bölgesi için, sivrisinek önleme, sineklerle içeride ve dışarıda yüklemeyi seçebilir.


5. Alüminyum kapı ve pencere hırsızı, anti-gevşek cihaz. Eşsiz çok noktalı donanım kilitleri ile birlikte, sağlam ve güvenli pencerelerin kullanılmasını sağlamak.


6. Alüminyum kapı ve pencere gürültü koruması. Yapısı dikkatle tasarlanmıştır, dikişler sıkı, test sonuçları, ses yalıtımı ulaşmak için hava yalıtımı 30 - 40db, otoyolun her iki tarafında sakinleri şehir merkezine bitişik gürültü girişim 50 metre de sağlayabilir de sağlamak Bu kapalı sessiz ve sıcak.


7. Alüminyum kapı ve pencereler yangın fonksiyonu. Alüminyum alaşımı metal malzeme için yanmayacaktır.


8. Alüminyum kapı ve pencereler. Rüzgar geçirmez kum, rüzgar basıncı. Içi boş bir tasarıma sahip kutunun içinde, rüzgar basıncı deformasyon yeteneği, titreşim önleme etkisi iyidir. Yüksek katlı binalar ve sivil yerleşimler için kullanılabilir, geniş alan penceresi, aydınlatma alanı tasarlanabilir; Bu pencere herhangi bir alüminyumdan daha hava geçirmezdir, plastik pencereler, kapalı pencere ve zeminin kum fırtınasının tozsuz olmasını sağlamak için iyidir.


9. Yüksek mukavemetli alüminyum kapılar ve pencereler değişmeden, bakım gerektirmez. Kırık alüminyum çerçeve gerilme ve kesme mukavemeti ve yüksek mukavemetli, dayanıklı ve dayanıklı köprü alüminyumun termal deformasyona karşı direnci, asit ve alkali erozyona duyarlı değildir, sararma solmaz, hemen hemen hiç bakım yapılmaz.