Cam Koruyucu Film Nasıl Temizlenir

- Jul 27, 2017-

Şimdi cam koruyucu film ile daha fazla insan, bilim ve teknoloji de hızla gelişti, bir sürü insan cam koruyucu filmi kirli yansıttığını duydum Ah, gres bu sorunları beklemek göze alamaz ve bir araya geldi, aynı zamanda Aslında temizlemek için yollar bulma, özellikle de sorunlu bir şeyle karşılaşmak ve bazen konuklar cam koruyucu filmi çok kirli görmek için geldiklerinde kesinlikle temizlemek için ne tür bir yol olduğunu anlamak için herkesle birlikte küçük banttan hoşlanmıyorlar. Cam koruyucu filmi temizleyin.


1. Yangın kapıları ve muzlu su ile pencereler. Bir endüstriyel ajanın boyasını çıkarmak için kullanılır, satın almak kolaydır (satılacak boya satmak). Yöntem de alkol ile aynıdır.

2. El kremi ile. Önce basılmış ürünlerin yüzeyini yırtın ve daha sonra el kremasının bir kısmını yukarıdaki sıkıştırın, yavaşça bir baş parmak ile ovun, bir süre ovun, kalıntı çubukların ovuşturduğu sopa ile yapıştırabilirsiniz. Biraz yavaş.


3. El kremi bir lipid malzemedir, doğası ve tutkal uyumlu değildir. Tutkalın yanı sıra bu özelliği de kullanmaktır.


4. Kimyasal dükkan satın almak için inceltme vardır, etkisi çok iyi, yakında mümkün olacak silin. Bir kağıt havlu biraz alkol daldırırken (endüstriyel alkol kullanımı, tıbbı alkol kullanmamaya özen gösterin) silerek temizleyin ve birkaç kez ovun.

5. oje ile. Kullanım alkol asetonuyla aynıdır. Etki de çok iyidir. Tırnak cilası yıkanabildiği müddetçe, yıkama suyu kaliteli, iyi ya da genel gerekmez.


6. Aseton ile. Yöntem yukarıda anlatılanlarla aynıdır. Küçük ve kapsamlı miktarı ile en iyisi, reçetesiz zamkı çok hızlı ve kolay bir şekilde serpiştirmekten iyidir.