Cam Nasıl Çalışır?

- Jul 27, 2017-

İşleme süreci

1, orijinal film seçimi: Her şeyden önce, orijinal cam işleme, orijinal cam işleme tesisi değil orijinal üretim ve sadece büyük cam şirketleri Xinyi cam, CSG gibi orijinal filmi üretmek için Üretim öncesi büyük şirketler. Orijinal camın kalınlığı aynı değildir, çünkü cam üretimi nispeten yüksek ışık iletim gereksinimleri nedeniyle dijital ürünlerin kalınlığı arasında genellikle 1mm, 2mm, 3mm ekran görüntüsü kullanıyorsa ultra-beyaz camı seçecektir .

2, cam kesme boyutu: orijinal filmin kendisinin boyutu çok büyük, genellikle üç metre uzunluğunda, iki metre genişliğinden daha fazla. Kesme cam işleme ilk adım olduğunu söylenebilir, personel orijinal filmin bu parçayı kesmek için nasıl hesaplamak için müşteri çizimleri boyutuna dayanacaktır. Bu algoritma yan taraftaki camın boyutunu hesaba katmalıdır. Dolayısıyla bu argümana hoşgörü var.

3, cam kenar pah: sadece camın cam tarafı çizilmeye kesmek çok keskin olacak müşterinin kenar gerektirir, ancak kenarında kenar taşlama kenar kenarı, kutuya kurulu Sis kenarında üzerinde Çizgi, bu da maliyetleri azaltabilir, cam cilalı tarafı müşteri gereksinimlerini güzellik yüksek derecede. Kenar pah kırma işleminden sonra, pah kırma işleminde pah kırma işlevi sayesinde pah kırma makinesinin uzmanları da arzulanan R açısını döker.

4, çelik: kimyasal çelik ile çelik alt-fiziksel çelik, biz burada fiziksel çelik hakkında konuşmak, fiziksel çelik temperli fırın içinde belirli bir derece ısıtılır cam ve daha sonra sertliği arttıktan sonra cam soğutmalı. Müşteriler cam çelik gerektirir, bu yüzden güvenlik. Temperli cam güvenlik camı olarak da bilinir.

5, ipek ekran: müşterilerin cam, şirket logosu vb bazı desenleri basmak istiyorum çünkü bazı cam, bu adımı geçecek. İpek ekran aynı zamanda düşük sıcaklıklı ipek ekranlı yüksek sıcaklık ipek ekrana, daha önce çelik aşamada yüksek sıcaklık ipek ekranına sahip olacak. Nispeten temiz olması için ipek ekran odası. Bu mürekkep dergiye karışmayacaktır. Efektin ipek ekranı daha iyi olacak.

6, temizlik testi ambalaj: müfettişler tarafından tespit edilecek son cam geçebilir, cam sorunu seçilecek ve bazı boşluk ve bazıları artık işleme borçlu olamaz. Film makinesi filmi ve sonra kraft kağıt ambalajı ile iyi cam.