Alüminyum kapı ve pencerelerin ömrünü hangi faktörler etkileyecektir?

- Jul 27, 2017-

Alüminyum alaşım kapı ve pencere farklı durumlarda, hizmet ömrü büyük ölçüde değişecek, genel olarak, alüminyum alaşım kapı ve pencere ömrü etkisini birçok faktör var, bu konuların günlük dikkat alüminyum kapı ve pencere kullanmayı öğrenmeliyiz Onlar yapamamadan önce alüminyum kapı ve pencerelerin ömrünü uzatacaktır. İşte faktörlerin etkisini görmek için.

İlk olarak, genel olarak, Roland tarzı kapı ve pencereler gibi yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı kapılar ve pencere markası, boşluk halinde çerçeve arasında çift sızdırmazlık kullanıldığında ürünün kendisi% 0.1'lik bir su emme kapasitesine sahiptir Sızdırmazlık bandı çerçevesinde uygun yer boşaltma deliklerini oluştururken. Bu alüminyum alaşımlı kapı ve pencere ekipmanları, mükemmel sızdırmazlık performansı, su ve nem yok, gürültü değil, aynı zamanda iyi bir ısı yalıtım etkisi, alüminyum kapı ve çerçeve malzemesi ve cam pencereleri, termal iletkenlik üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak.

İkincisi, piyasada alüminyum alaşımlı kapı ve pencere üreticilerinin çoğunluğu için, ürünün yüksek oranının seçimi maliyeti azaltmak için ürün ince duvar kalınlığı, devlet açıkça alüminyum alaşım kalınlığı sağlanan daha fazla olmalıdır duvar kalınlığı 1,4 mm.

Üçüncü olarak, yalıtım alüminyum kapı ve pencere, devlet ilgili hükümleri PA66 naylon kullanımı gerekir, ancak mevcut alüminyum alaşım kapı ve piyasada piyasanın en önemli parçasıdır birçok üretici piyasada ucuz PVC plastik yalıtım kullanın Çok ciddi Alüminyum kapıların ve pencerelerin kullanım ömrünü etkiler.

Dördüncüsü, orijinal orijinal alüminyum alaşımlı kapı ve pencere ürünleri satın almak denemek için zaman satın tüketici, yerine genel olarak kendi ürünlerini giymek için ikinci sprey, profil renk seçebilirsiniz çoğunlukla ikincil püskürtme kendi Kendi ürünleri, ürünleri Kalite ve orijinal orijinal ürün çok farklıdır, bu nedenle satın almayı önlemek en iyisidir.

Beşinci olarak, alüminyum kapı ve pencereler için, nispeten iyi, kaliteli alüminyum kapı ve pencerelerdeki ısı performansı da ısı yalıtımı rolüne sahiptir, bu nedenle enerji tüketiminin bir bölümünü de tasarruf edebilirsiniz. Ses yalıtımı performansında, yüksek kaliteli alüminyum kapılar ve pencereler iyi bir ses yalıtımı sağlayabilir, kapalı ortamın kullanımı nispeten sakin bir durumda muhafaza edilebilir.

Altıncısı, halkın alüminyum kapılarının ve pencerelerinin genel kullanımı bir sorunla karşı karşıya kalacaktır; Alüminyum kapılar ve pencereler uzun süre, pencere ve kapı yaşlanma fenomenini ortaya koyma fırsatı, kapı ve pencere menteşeleri kapı ve pencereleri kıstıran fenomen kırıklığına uğrayacak bir olgu değil. Sorun genellikle kapıyı seçmek olduğunda mıdır? Veya kapı çerçevesini birlikte değiştirdiniz mi? Aslında dikkate alınması gereken ilk şey, alüminyum kapıların ve pencerelerin deformasyon nedenlerini ve daha sonra doğru ilacı bulmaktır; böylece alüminyum kapıların ve pencerelerin ömrü uzundur.

Yukarıdaki alüminyum kapı ve pencere giriş ömrü etkisinde, aslında, alüminyum kapı ve pencere, biz tamamen kaliteyi seçmelisiniz satın almak, böylece daha uzun bir süre kullanabilirsiniz.