Yalıtım camı nasıl tanımlanır

- Jul 27, 2017-

Bitmiş üründen yalıtım camının herhangi bir parçasını çıkarmak için, aşağıdaki fenomenlerin herhangi birinin tüketicilerin standart dışı bir ürün olarak belirleyebildiğini ve bir dönüş talep ettiğini buldu.

1. İki ihtimali gösteren bir çok küçük gözenek (küçük hücre) kesiti, bir el tutkalı ise, iki contayı kesmek için bir bıçakla havaya sarılır ve kabarcıklar ortaya çıkar; Plastik makine ile mücadele etmek için kullanılan iki dolgu macunu üretmek için düşük seviyede bir teknoloji olabilir, ömrünün gözeneklerinin kesiti kesinlikle çok kısa olduğu sürece stoma gösterir.

2. Boşluklu camın içindeki herhangi bir bağlantı açısında bir bıçak ile, butil kauçukla bağlantı açısı etkin ambalaj olmamasına dikkat edin. Gerçek teori gösteriyor. Su geçirgenliği kenarının% 30'unu oluştururken, çift köşeli mühürlü yalıtım camı, dört köşede ağırlıklı olarak geçirgen bir yol yapmak için bağlantı açısı ile% 70 penetrasyon oranı. Etkili sargı için dört bağlantı açısında sürekli bükülme alüminyum veya butil kauçuk kullanılması mümkün olduğunca etkili pakete dört köşe bütil kauçukla değilse de yalıtım camının ömrünü uzatabilir, pratik Önemi büyük değildir.

3. İki sızdırmaz ve camla birleştirilen bıçakla birkaç santimetre kesilmiş iki bölüm kesilmiş olarak sızdırmazlık maddesini elle kapatın. Yırtılma sonrası cam yüzey nispeten pürüzsüzse, tutkal ve cam yüzeyin yapışkan olmadan yapılıp kalmadığını gösteren kalıcı yapışkan bulunmazsa, sızdırmazlık efekti hayal edilebilir.

4. (Değil kırık), polisülfid, diğer iki yapıştırıcılar uyumluluk deneyleri yaptım (uyumluluk testi yapılmalıdır, standart moleküler elek kullanımı, Aksi takdirde sonsuza kadar yaşayacaktır). Pencere çerçevesi sızdırmazlığı Standart bir bant sızdırmazlığı değil, sıradan silikon kauçuk sızdırmazlık elemanlıysa, uyumluluk testini yapmak için silikon kauçuk ve içi boş cam kenarı sızdırmaz macunu kullandığınızdan emin olun aksi takdirde sonsuza dek sürebilir (bazı kapılar ve pencereler takılıdır) Şirket satın alır Pencere çerçevesini uzun süre sızdırmaz hale getirmek için zayıf yağ dolgulu silikon kauçuk ve mineralli yağ, tüm izolasyon cam conta sistemini aşındırmak için dışarıya doğru göç ediyor ve göstermesi biraz zaman almasıyla önlenebilir.