Kapılar ve pencereler daha iyi anti-gürültü nasıl seçebilir?

- Jul 27, 2017-

Sıradan kapıdan daha ses yalıtım pencere ve süreci seçim pencereleri farklıdır, yüksek gürültü ses yalıtım pencereleri cam, sızdırmazlık malzemeleri, profiller tekrarlanan testler ve şekillendirme testi tekrarlanır, üreticinin ses yalıtım pencere teknolojisi Ve gerekirse, birbirlerinin mühendislik örneğini ziyaret etmek için mühendislik performansı.

Yolun ancak yol sınıfının farklı olmasına rağmen, ses yalıtım penceresinin değiştirilmesi yoluyla yaşam ortamınızı önemli bir etkiye sahip kılmak için şehir içi ve şehir dışı trafik gürültüleri çok farklıdır; örneğin dört çevre yolu seçimi dışında Ses yalıtımı penceresi büyük kamyon gürültüsü dikkate kirlilik, bu ses gürültü penceresi düşük frekanslı ses yalıtımı çözmek için tekrarlanan testler sonra az 29dB değildir. Gürültü penceresinin cam yapısı tek bir mod olmamalıdır, ancak farklı gürültü kaynağı tasarım gürültü penceresinin frekans özelliklerine göre. Gürültü zemin ses yalıtımı performansı sağlamak için gereksinimlerini yerine getirmek.

1, kapı ve pencere satın alma uygundur

Artık ev mobilyalarının çoğu, alüminyum kapı ve pencereler, piyasaya aralıksız ve çok iyi alüminyum kapılar ve pencereler kullandı. Çoğu insan kapılardan ve pencerelerden derinlemesine incelemiyor, performansından daha fazla görünmesine dikkat ediyor, seçimi dikkatli ve dikkatli değil, bir sürü problemi sonradan kullanıyor. Aslında, alüminyum kapı ve pencerelerin seçimi, alüminyum çerçeve, cam pencerelerden aksesuarlara kadar net bir şekilde anlaşılması gereken bir öğrenimdir. Alüminyum alaşımlı kapı çerçevesinin seçimi, kapı ve pencere imalatçısının itibarını, ürünün itibarını anlamaktır, çünkü alüminyum kalitesi kapıların ve pencerelerin gürültü performansını doğrudan etkileyecektir.

Aksesuar seçiminde, kaliteli ses yalıtım şeritleri, piyasada ses yalıtımı çeşitleri, kapıların ve pencerelerin satın alınmasındaki kamuoyunun seçimi, ses yalıtım performansını ve dayanıklılığını anlamalıdır. Odak, cam pencerenin seçimi, pazardaki cam pencereler yüzden fazla binin yüzü aşkın pencereye sahip, elbette ses yalıtımı etkisi yok, ne de daha pahalı. İnsanlar iyi ses yalıtımı istiyor, gerçek durumun en iyi kombinasyonu, örneğin kat katta yaşamak içi boş cam ya da lamine cam seçebiliyor; Zemin düşükse, çoğunlukla gürültü paraziti, en iyi ses yalıtımını seçebilirsiniz Cam veya kompozit üç katmanlı ses geçirmez cam.

2, kapı ve pencere ve aksesuarları yaşlanma

Birçok kişi, ev tesisatlarının beş yıl veya on yıl boyunca kapı ve pencerelerden daha önce olduğu gibi ses efektleri yaptığından şikayetçi. Süreçte alüminyum kapı ve pencere kullanımındaki çoğu insan, kapı ve pencerelerin bakımına, bazı aksesuarların yaşlanmasına dikkat etmedi ve zamanında değiştirme bulamadı, bu nedenle yukarıdaki sorunlara yol açtı. Normal bakıma odaklanırken kapıları ve pencere aksesuarlarını düzenli olarak kontrol ettiğimiz sürece yaşlanma parçalarının değiştirilmesi, gürültü azaltma sorununu çözmek için aksesuarların servis ömrünü uzatabilirsiniz.