Kapılar ve pencereler dört nokta görmek için cam kullanır

- Jul 27, 2017-

Camın kapıların ve pencerelerin önemli bir parçası olarak, çelik kapı ve pencere veya kırık alüminyum kapılar ve pencerelerden seçilmiş olup olmadığına bakılmaksızın, satın alma süresinde dikkat edilmesi gereken hususlar camdır, sadece birçok tüketici ilgilidir Cam özellikleri hakkında.

1, sıradan temperli cam en güvenli

Camın her iki tarafı da camdan seçilirse, hem camın içi hem de dışı camın darbe direnci ve emniyetini büyük ölçüde geliştirmiştir. Temperli cam darbe direnci normal cam 5 ila 10 kat olduğu için, sıradan cam bükme direnci 3 ila 5 kat, güvenli bir ev olarak tarif edilebilir.

2, güneş veya güneş kurutma odası ısı emici kaplamalı cam

Chaoyang veya Xi güneş odası, odanın dışına, ısı emici kaplamalı cam, sıradan beyaz camın iç mekan seçimi seçebilir. Endotermik cam kızılötesi ışığı emdiği için güneş enerjisini% 20 ila% 30 oranında hafifletebilir, böylece odaya giren ısıyı düşürebilir. Yaz aylarında, klima yükünü azaltabilir. Kışın, kızılötesi ışığın emilmesi nedeniyle sıcaklık artar Soğuğa direnebilir, enerji tasarrufu etkisi de elde edebilir. Isı emici cam renk camı olduğu için aynı zamanda enerjide dekoratif etki de çok belirgindir.

3, daha fazla enerji verimli yalıtım camı

Sızdırmaz hale getirilmiş ara hava tabakası camdan daha düşük termal iletkenliğe sahip olduğundan yalıtım camının yalıtım performansı, monolitik camınkiyle karşılaştırıldığında iki katına çıkabilir ve klimalı binanın güç tüketimi önemli ölçüde azaltılabilir. Yaz fazla% 70 izolasyon olabilir, kış ısıtmalı ısıtmak kaybetmek kolay değil tutmak,% 40'a kadar ısı kaybını azaltmak, gerçek haline serin yaz ve kış olacak yalıtım rol oynamaktadır.

Kış, monolitik cam, cam yüzeyindeki iç ve dış sıcaklık farkı nedeniyle kolayca yoğuşmaya, içi boş cam termal direnci arttırır, yüksek sıcaklık ortamında camın iç tarafı soğumak kolay değildir, kolay değildir Yoğunlaşma ve onun contası, hava nemi kurutucu tarafından emilir, bu bölme çiy, görünmüyor cam yüzeyi her zaman düz, berrak kalabilir.

4, güvenlik faktörü artırmak için özel çok katmanlı kompozit yalıtım camı

Özellikle yangın kapıları, pencereler, bölmeler ve diğer yerlerde mozaik kullanılan belirli bir güvenlik yangın fonksiyonu ile, iskelet destek yapmak için tel veya tel örgü ortasında tel sonucunda, şok yangın gerekir.