Bunları görmek için alüminyum alaşım kapılardan ve pencerelerden birini seçin!

- Jul 27, 2017-

Artık küçük atölyelerin yeni ürünler, kapılar ve pencerelerden oluşan bir markanın yakında "aynı" şeylerin ortaya çıkması halinde, kapı ve pencere sanayi, iyi ve kötü kapılar ve pencereler daha belirgin değil. Bu ürünler tüketicileri göz kamaştırıyor, daha "taklit" hangi "hakiki" olduğunu söyleyemiyorum, bu iyi, kötü, çünkü görünüş açısından pek bir fark yok.


Profillere bak

Rengin ve stilin yüzeyine bakmanın yanı sıra kesit boyu renk de aynı veya siyah değilse iyi alüminyum profil kesitlerini incelemek için gereklidir, gümüş, renkleri ve dokusu çok tekdüzedir. Rafine edilmesinden alüminyum ve diğer malzemeler hurda olmalı ve bu seçmemelidir.


Yukarıdakilere ilaveten, iki önemli öğenin incelenmesi gerekir; aynı zamanda profilin kalınlığına da dikkat etmeniz gerekir. GB 1.2-1.4 kalınlığındadır. Şimdi 1.2 çok ince ve şimdi marka kapıları ve pencereleri en ince 1.4 kalın olacak. Tasarruf masraflarını azaltmak için küçük atölye ürünleri bu standarttan daha düşük olacaktır. Öyleyse dikkat ölçüsü seçildiğinde.


Bkz. Logo

Marka alüminyum alaşım kapılar ve pencereler üretilen ürünler, üreticinin temel ismine ek olarak logo olacak, ticari markalar, düzenli paketleme, kapılar ve cam da tanımlanmalıdır.


Donanım aksesuarlarına bakınız

Aynı zamanda

Menteşeler, menteşeler, bu en sık kullanılan kollar ve donanım aksesuarları doğrudan kapıların ve pencerelerin ömrünü etkiler gibi bu donanım aksesuarlarını hafife almayın, bu nedenle bazı iyi marka kapı ve pencereler büyük marka donanım Aksesuarları kullanıyor.


Kapı ve pencerelerin seçiminde, kendi kalitesini ve kalitesini bulmanız gerekir; böylece gözlerini parlatmak, daha fazla anlayışla, düşük bir fiyatla karıştırılmamasını sağlayın. Hepimiz fiyatın ve kalitenin orantılı olduğunu biliyoruz.