Alüminyum kapı ve pencere sanayi, özelleştirme geliştirme avantajları nelerdir

- Jul 27, 2017-

Son yıllarda, özel ev sıcak, özel pazar geliştirme umutları. Özellikle gardırop. Dolaplar ve alüminyum kapılar ile pencereler ve diğer özelleştirilmiş markalar sonsuz bir akışla ortaya çıkmaya ve ortaya çıkmaya devam ediyor. Birçok yatırımcı, pazarın bu parçasını hedefleyen bayiler, ülke çapında bir özelleştirme patlamasını başlattı.


İstatistiklere göre, patlama durumunun gecesine alüminyum kapı ve pencerelerin bazı alanları katıldı ve terminal kapılarında geleneksel kapı ve pencere mağazalarını "yuvarlamak" ile, kırılmış gibi gelenek endüstrisinin gelişim trendini görebiliyoruz gelişme. Özel alüminyum kapıların ve pencerelerin cazibesi neden bu kadar harika, avantajı ne?


Sıfır envanterin gerçekleştirilmesine karşılık gelen özel alüminyum kapı ve pencereler

Her şeyden önce, envanterden. Depo, yeni bir dönem değil geleneksel kapı ve pencerelerde tam depo, patlama deposu, yıllık sergi emir ve pencere ve kapı üreticileri, bayi envanter sindirmek izin çalışıyor. Ancak, yerel piyasa kapasitesindeki her bayi, kapı ve pencere eşyaları ile dayanıklıdır, dayanıklı mallar satıh hızında depo mallarının hızına yetişemez, satıcı mağaza patlamış gibi görünür.


Ve özel alüminyum alaşımlı kapı ve satıcıların vitrini, patlama deposunun durumunun duyulmadı, fabrika yerel bir kargo yaptı, hemen personel kurulum hizmetleri ayarlamanız gerekir, düzenlemeleri yüklemek için mevsim en, Ancak kiralandığında Geçici bir transit depo, üreticilerin, geçici depolama için mal üzerinde gönderilen temizleme, bu nedenle alüminyum alaşımlı kapı ve satıcıların pencereleri sıfır envanter.


Tüketicilerin güvenini kazanması için özel alüminyum kapılar ve pencereler fiyatları daha kolay

Son olarak, fiyat bir sorundur. Kapının aynı envanteri, bir marka, mağaza kiralama maliyeti, bayi kârları, ürün kalitesi, ürün teknolojisi, faaliyetleri ve diğer koşulları olan aynı markanın daha sonra fiyat farkı ile birlikte faaliyete başlamasından önce aynı ürünü gösterebilir. Olay Huge, endüstride rekabet ve envanter nedeniyle likidite baskısı, durumun oluştuğu ucuz durumla sonuçlandı.

Ve özel alüminyum alaşımlı kapı ve satıcıların pencereleri, malzeme, ürün yelpazesine bir kenara koymak yayılma meydana gelmesi zordur durum yüksek veya düşük zaman oluştu ve hatta büyük markaların ortaya çıkması ve küçük markalar aynı fiyat ve bir satıcı olarak Farklı olarak Marka fabrika çıkış fiyat farkı göz ardı edilebilir.


Fiyat seviyesinin, tüketicilerin seçimini sallaması kolaydır ve işlemin son başarı oranını etkilemektedir. Tüketicilerin zamanın fiyat ve değerini belirlemesi zor olduğunda, tüketiciler kendi alüminyum kapı ve pencerelerin fiyatının kendilerine ait olduğuna inanmaya daha isteklidirler.