Upvc Fransız Kapılar

Upvc Fransız Kapılar

Stil: Avrupa Tarzı UPVC Kanatlı Kapı Profili: Beyaz Renkli Camlı UPVC Profili: Tek veya Çift Temperli Cam, Lamine cam, Low-e cam, vb Donanım: Alman Top Marka 'ROTO' veya 'Siegenia-Aubi', Çin Top Marka UPVC Fransız kapılar / kanatlı kapı Eğer lüks varsa ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Stil: Avrupa Tarzı UPVC Kanatlı Kapı

Profil: Beyaz Renk ile UPVC Profili

Cam: Tek veya Çift Temperli Cam, Lamine cam, Low-e cam, vb

Donanım: Alman Top Marka 'ROTO' veya 'Siegenia-Aubi', Çin Top Marka

UPVC Fransız kapılar / Kanatlı Kapı

Eğer geniş bir yerde bir ev inşa etme lüksünüz varsa, neden estetikten ödün vermelisiniz? Yerel iklim koşullarınızı ve alan kısıtlama sorunlarınızı anlamak için önemli miktarda zaman harcadıktan sonra, Honor Company, Avrupa'dan UPVC malzemeden yapılmış en iyi ve gerçekten gelişmiş upvc kanatlı kapıları size uygun fiyata da evinize getiriyor.

Honor Company UPVC Kapılar evinizin görünümünü geliştirir ve aynı zamanda binaya mimari tarzı ekler. UPVC Kapılarımız, odalara maksimum havalandırma ve güneş ışığı sağlamak için tam 90 dereceye kadar açılmaktadır. Sadece çok güvenli ve sorunsuzdur, aynı zamanda bakım gerektirmez ve zamanında cila ve boya gerektirmez.

Düzenli bir kanatlı kapı, bir kanat yardımıyla içeri veya dışarı doğru açılır ve bungalovlar, villalar, hastaneler, okullar, fabrikalar veya atölyeler gibi ticari kuruluşlar gibi herhangi bir yere kurulabilir.

Farklı malzeme, sürekli sert güneş ışığına, UV ışınlarına, yağmurlara ve rüzgarlara maruz kaldığında bile parlaklığını kaybetmemesini sağlar.

QQ截图20180205153628.jpg

QQ截图20180205153653.jpg

Sorgulama