En Üreticileri 10 MM 12 MM Temizle Temperli Duş Kapı Camı

En Üreticileri 10 MM 12 MM Temizle Temperli Duş Kapı Camı

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

          

En Üreticileri 10 MM 12 MM Temizle Temperli Duş Kapı Camı

                     


ürün tanıtımı
Sertleştirilmiş veya Temperli cam bir çeşit güvenlik camıdır.   Isı güçlendirme işlemiyle işlenir ve cam yüzeyinde bir basınç gerilme tabakası oluşur,   iyi mekanik özelliklere ve termal dayanım ve darbe direncine sahip olan.

Özellikleri:
1. Güvenlik : Dış kuvvetin hasar görmesi durumunda, cam, insan vücuduna zarar verecek şekilde , bal peteği gibi bir ngle gibi küçük parçalarla kırılacaktır .
2. Yüksek Mukavemet : Normal float camın aynı kalınlıktaki ile karşılaştırıldığında , temperli camın iç kısmı normal float camın 3-5 katıdır ve eğilme direnci de normal float camın 3-5 katıdır. .
3. Termal Stabilite : Sıcaklık normal float camın 3 katı olan 300 ºC'de değiştiğinde stabil kaliteyi koruyacaktır .
Uygulama
Temperli cam, pencerede yaygın olarak kullanılır   &   kapı , küpeşte , sera ,   banyo,   dükkan önü, korkuluk,   basketbol tahtası vb.

Sorgulama