Temperli Duş Kapı Duşakabin Camı

Temperli Duş Kapı Duşakabin Camı

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...

Ürün ayrıntıları

          

temperli duş kapı duş odası camTemperli Duş Kapıları Pencere Camı Yalıtımlı Cam Lamine Cam

Ürün Açıklaması

Lamine cam, paramparça bir arada duran bir tür güvenlik camıdır. Kırılma durumunda, iki veya daha fazla cam tabakası arasında, tipik olarak polivinil butiral (PVB) veya etilen-vinil asetat (EVA) veya SGP filmden oluşan bir ara tabaka veya film ile yerinde tutulur.

Cam kalınlığı: 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 19mm
Pvb kalınlığı: 0.38mm, 0.76mm, 1.14mm, 1.52mm, 1.90mm, 2.28mm

ÖZELLİKLER
1) Son derece yüksek güvenlik: PVB ara katmanı darbeden nüfuz etmeye dayanır.
2) Enerji tasarrufu sağlayan yapı malzemeleri: PVB ara tabakası güneş ısısını iletmeyi engeller ve soğutma yüklerini azaltır.
3) Binaya estetik bir anlam katın: Renkli bir ara tabakalı lamine cam, binaları güzelleştirecek ve mimarların taleplerini karşılayan çevreyle ilgili görüşlerle uyumlarını birleştirecektir.
4) Ses kontrolü: PVB ara tabakası etkili bir ses emicidir.
5) Ultraviyole tarama: Ara katman ultraviyole ışınları filtreler ve mobilya ve perdeleri solma etkisini önler.Hot Tags: temperli duş kapı duş camı, Çin, üreticileri, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like