Temperli Cam Raflar

Temperli Cam Raflar

8mm Temperli Cam Kapı Duşakabin, Banyo Kapısı Camı Temperli Cam paneller Bilgi temperli cam, cam üzerinde fiziksel veya kimyasal işlemlerle yüzeydeki mukavemeti arttıran ve camın içindeki gerilme gerilmelerini arttıran bir cam türüdür. Böylece bu tür ...

Ürün ayrıntıları

          

Temperli Cam Raflar

Ürün Açıklaması

Cam raflar herhangi bir dekor ile harmanlanarak mutfak, yatak odası, banyo, bar veya ofiste mükemmel bir vurgu yapar. Yeni raflardan ya da bir kabin içinde yer almasından, cam raflar herhangi bir odaya zıplamadan bir zarafet katıyor, hatta bir alana daha fazla boyut ve derinlik yanılsaması bile veriyor. Ahşap veya metal raflardan daha az müdahaleci olup, ışığın geçmesine izin verir ve gerçekten büyülü bir görünüm yaratmak için yukarıdan veya aşağıdan çekici ışıklandırma fırsatları sunar.


Neredeyse görünmez, her zaman etkileyici
Bu yüzer raflar tasarımcı elemanlarını pratik depolama çözümleriyle harmanlıyor ve çoğunlukla aşağıdakiler için kullanılıyor:
- Özel cam raflar
- Temperli cam raflar
- Banyo cam rafları
- Duvara monte cam raflar
- Mutfak dolabı cam rafları
- Barda cam raflar
- Yüzer cam raflar
Tüm cam raflarımız "uygun şekilde kesilir", böylece alanınız ile istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz. Bir raf için maksimum boyut 119 "x 79". Daha büyük veya özel bir sipariş için lütfen 1-866-452-7707 numaralı telefondan cam uzmanlarımızı arayın veya fiyat teklifi isteyin
Bununla birlikte, daha standart bir boyutta bir cam raf koymak istiyorsanız, lütfen cam raf kitlerimizi dikkate alın. Önceden imal edilmiş ve kurulumu kolay, cam raf kitleri hızlı ve basit bir raf seçeneğidir.
Seçebileceğiniz birden çok şekil:
Dikdörtgen raf
Kare Raf
Farklı cam türleri çevrimiçi olarak kullanılabilir:
Temiz cam
Düşük Demir Cam
Buzlu (Asit-Etch) Cam
Bronz cam
Gri cam

Hot Tags: temperli cam raflar, Çin, üreticiler, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like