Temperli Cam Ön Kapı

Temperli Cam Ön Kapı

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...

Ürün ayrıntıları

          

temperli cam ön kapı


Ürün Açıklaması

Duş kabini ve banyo camı güçlü ürünlerimizdir. Duş kabini, bir günde zor işten sonra huzurlu bir yerdir. Keyifli unsur esastır. Tasarımlara odaklanıyoruz ve her yıl yeni modeller geliştirmeyi asla bırakmıyoruz. Bizim temperli cam CE, SGCC, Kitemark ve Avustralya standardı tarafından onaylanmıştır ve işlevleri farklı ülkelerin gereksinimlerini karşılamak için çeşitlidir. Kolay temiz ve kolay kurulum, keyifli unsurlardan biri olmalıdır.

Her parça ürün, yüklenmeden önce incelenir ve onaylanır. Strick üretim standardı her zaman yürütülmektedir. Yaratılış asla durdurulmaz. Güvenlik, konfor ve çevre koruma Harold'ın ruhunun uzantısı ve amacıdır. Bizimle işbirliği yaparak hayal edebileceğinizden daha fazlasını alacaksınız.

glass sliding door 8.png

Hot Tags: temperli cam ön kapı, Çin, üreticileri, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like