Sürgülü Kapı Küvet Duş Camı Duş Kapı Camı

Sürgülü Kapı Küvet Duş Camı Duş Kapı Camı

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...

Ürün ayrıntıları

          

sürgülü kapı küvet duş cam duş kapı camı

    Temperli cam duş kapı kısa tanıtım
Temperli Cam, float camın temel gücünü artırmak için termal işlemi kullanır. Yumuşatıcı camın (tavlanmış cam) yumuşama noktasına yakın bir yerde ısıtılır ve daha sonra soğuk havadaki jetleri yüzeyine yönlendirerek hızla söndürülür. Yüzeyler göbekten daha hızlı soğudukça, yüzeyler sıkıştırılmış olarak yerleştirilir. Bu tavlama prosesi, yüksek gerilime, termal strese ve darbe direncine karşı direnç ile sonuçlanan, yüksek düzeyde arzu edilen stres kaynaklı koşullar üretir. Bununla birlikte, bu işlem camın görünür ışık ve güneş ışığının ısı özelliklerini değiştirmez. Uygulanan diğer yükler üzerindeki rüzgar basıncı, yabancı cisim çarpması ve termal gerilmeler, kırılma olasılığı oluşmadan önce bu sıkıştırmanın üstesinden gelmelidir.


banyo için cam kapı 5.png

Temperli cam özellikleri
1. Güvenlik: Temperli cam kırılması zordur. Kırılmış olsa bile, insanlara zarar vermeyecek çok sayıda mini parça olacaktır.
2. Yüksek yoğunluklu: Mukavemet normal tavlanmış camın 3-5 katıdır;
3. Isı stabilitesi: Temperli cam, sıcaklıkta büyük farklar (300C dahilinde) altında da mükemmel stabiliteye sahiptir.

Projelerimiz
Yüksek kalite ve uygun fiyat ile, Weihua cam birçok büyük binalarda kullanılır ve projelerimiz pek çok ilde, Pekin, Şangay, Qingdao, vb.

banyo 12.png için cam kapı

Hot Tags: sürgülü kapı küvet duş cam duş kapı camı, Çin, üreticileri, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like