Duş köşe raf Tempred cam banyo raf

Duş köşe raf Tempred cam banyo raf

Temperli cam kalın cam olarak da adlandırılır. kırıldığında kırıkları, ama küçük parçalar veya parçaları kırmayacak. Bu parçaları insanlar kolayca zarar vermez. Cam alt katman: kaliteli float cam kalınlığı: 3mm - 19mm renkleri: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb boyutu: şekil özelleştirilmiş:...

Ürün ayrıntıları

          

duş köşe raf tempred cam banyo raf

Kalınlığı3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, vb.
En büyük boyutu3660 * 2440mm
Dk Boyut300 * 300mm
RenklerTemizleyin, Ultra net, Ford mavi, koyu mavi, Ford yeşil, koyu yeşil, vb
Kenar işlemeBileme ve parlatma, temperleme, sondaj, vb
Köşe işlemeYuvarlak köşe, Emanet köşe, vb
İşleme daha fazladelik, çıkışları, ipek serigrafi, vb


Temperli veya kalın cam güvenlik camı normal cam ile karşılaştırıldığında gücünü artırmak için kontrollü ısı veya kimyasal tedaviler tarafından işlenen bir türüdür. Meneviş dış yüzeyler sıkıştırma ve iç yüzeyleri gerilim içine içine koyar. Bu gerilmeler cam kırık, pürüzlü parçaları dökme cam gibi parçalanıyor yerine küçük taneli parçalara parçalanmaya neden (aka: Tavlanmış cam) oluşturur. Taneli parçalar yaralanmalara neden olasılığı daha düşüktür.
Emanet olması ve gücü sayesinde zorlu uygulamalar olarak binek araç windows, duş kapılar, mimari cam kapılar ve tablolar, buzdolabı tepsiler, mobil ekran koruyucuları, dahil olmak üzere, çeşitli temperli veya kalın cam kullanılan bir bileşen için dalış maskeleri, kurşun geçirmez cam ve çeşitli kaplamalar ve tencere.
Hot Tags: Köşe Raf tempred cam banyo raf, Çin, üreticileri, duş fabrikası, ucuz, özelleştirilmiş, Fiyat

Sorgulama

You Might Also Like