Temperli Camlı Çerçevesiz Kayar Katlanır Kapı

Temperli Camlı Çerçevesiz Kayar Katlanır Kapı

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

          

Temperli cam ile çerçevesiz sürgülü katlanır kapı

Temperli Camlı Çerçevesiz Kayar Katlanır Kapı:

1. Adı: çift camlı cam ile Avustralya standart High-end alüminyum bi-katlanır kapı
2. Modern tarz, açılış yolu katlanır. özel tasarım, villa için egzotik duygu dolu. Uzun ömürlü kullanım, sıcak tutma ve gürültü yalıtımında yüksek performans, müşterilerin çoğu tarafından kabul ve üst düzey Alüminyum kapı ve pencere sanayi alanında iyi bir üne sahiptir.
3. Çift veya üçlü yalıtım camı ithal kaliteli sızdırmazlık contasıyla, ısınmayı ve gürültüyü önler.
4. Seçiminiz için çeşitli türleri, örneğin Hollanda AkzoNobel Toz Boya / Polivinil florür (PVF) kaplama / Mimari ahşap kaplama. çevre dostu ve vücuda zarar vermez.
5. Avustralya standart Ticari ve konut binaları için çift camlı camlı High-end alüminyum bi-katlanır kapı, uzun ömürlü ve reasonablel fiyat, 10 yıl garanti süresi ile mükemmel hizmet.
6. Kapıları özel gereksinimleriniz olarak körleştirebilir ve çizimlerinizi veya kaba taslakları aldıktan sonra size en iyi tasarım planını verebiliriz.

Sıcak bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
Biz güveniliriz!Sorgulama