Fabrika temperli cam çift güneş paneli için

Fabrika temperli cam çift güneş paneli için

Temperli cam kalın cam olarak da adlandırılır. kırıldığında kırıkları, ama küçük parçalar veya parçaları kırmayacak. Bu parçaları insanlar kolayca zarar vermez. Cam alt katman: kaliteli float cam kalınlığı: 3mm - 19mm renkleri: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb boyutu: şekil özelleştirilmiş:...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

          

             Fabrika temperli cam çift güneş paneli içinÜRÜN BİLGİSİ

Temperli cam güçlü protesto tarafından yapılır ve büyük mekanik özellik ve ısı dayanıklı ve deprem dayanıklı olması. Tenpered cam, güçlü ve güvenlik cam yaygın yapımında kullanılır. Onun performansını anti-etkisi, anti-bükme ve anti-sıcaklık fark 3-5 kez sıradan cam, kırık ne zaman adet küçük olur. Böylece insanlar zarar almazsınız. Bu tür bir cam cam cepheler, yana kayar kapılar, binanın giriş, banyo ve duş kabinleri ve üstün güç ve güvenlik özellikleri gerektiren diğer anlamları için tasarlanmıştır.

 

Bir proje için tüm tam temperli cam ısı-bizim fırında batırılmış. Isı iliklerine kadar kavramı temperli cam potansiyel yerinde kırılma transfer kopmalara Nikel sülfat taş kendi düşük sıcaklık faz inversiyon hızlanan kontrollü bir işlem altında fabrikasında şeklinde tanımlanır. Kırılma tamamen yüklü temperli cam ortadan kalkacaktır garantilemez ısı iliklerine kadar iken; Nikel sülfat kapanımlar yüksek insidansı olması toplu işlemleri tanımlamak için çok değerli bir testtir.

 

Ürün özellikleri:

1) yaklaşık dört kat daha güçlü normal float cam aynı kalınlıkta.

2) daha iyi direnç termal stres indüklenen.

3) genellikle klasik küçük parça kalıp içine tatili

4) zaman zaman kendiliğinden kırılma Nikel sülfat eklenmesi nedeniyle yaşayabilirsiniz.


Sorgulama