8mm 10mm duş kapı asit temperli cam kapı kazınmış

8mm 10mm duş kapı asit temperli cam kapı kazınmış

Temperli cam kalın cam olarak da adlandırılır. kırıldığında kırıkları, ama küçük parçalar veya parçaları kırmayacak. Bu parçaları insanlar kolayca zarar vermez. Cam alt katman: kaliteli float cam kalınlığı: 3mm - 19mm renkleri: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb boyutu: şekil özelleştirilmiş:...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

          

8 mm 10 mm duş kapı asit kazınmış temperli cam kapı

                     


Temperli cam duş kapı Alüminyum çerçeveli (Paslanmaz çelik bağlantı parçaları isteğe bağlı)

Özellikleri:
Kalınlık: 6mm - 12mm
Renk: açık, buzlu, kahverengi, mavi, yeşil, gri, vs.
Max büyüklük-in düz temperli: 3660x18000mm
Max. Temperli Bent boyutu: 3000 x 5000
Min. R = 400 mm

Temperli cam özellikleri göz önüne alındığında, boyutu üretim yapmadan önce onaylanması. Temperli cam boyutu onayladıktan sonra mekanik tedavi daha fazla yapılamaz ve aksi takdirde, kırık olacak.

Temperli cam temperli, temperli yalıtımlı cam ve temperli lamine cam, düşük e temperli cam kapı ve pencereleri daha da işlenebilir.

Çin NORTHGLASS rekabet avantajları:
1. biz yaklaşık 28 yaş, Olgun tedarik deneyim ve istikrarlı tedarikçi ile Cam sektöründe uzmanlaşmış. Kontrol malzemesi satın alma etkin bir şekilde mal oldu. Kısacası, saygısı şirketinizin maliyet satın alma azalacak.
2. aylık konteyner en iyi okyanus/tren navlun emin olmak için büyük miktarda verme de bizim uzun vadeli işbirliği iletici güvenliği için kargo ve nakliye zamanı denetleyebilirsiniz. Navlun sevkiyat içinde bir avantajdır.
3. bizim cam CCC, Avrupa CE, Amerikan IGCC/SGCC standart ile tutarlı. Producting veya bitirdikten sonra olursa olsun, bizim QC Strictly.To sağlamak sen uzanmak cam kalitesinde mükemmel kalite kontrol edecek, sadece bir kez cam yerine sipariş iki kez zaman Eğer satın Bu durumda arızalı cam veya kırık camlar bulur.
4. tek elden hizmet zaman ve maliyet tasarrufu için. Yurt dışında burada Çin'de satın alma. Biz profesyonel ortağına vardır.
 

Sorgulama