Ofis Kapı Camı için 6mm-10mm Temperli Cam

Ofis Kapı Camı için 6mm-10mm Temperli Cam

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

          

Ofis Kapı Camı için 6mm-10mm Temperli Cam


Ürün Açıklaması

Ofis / Bina / Kapı Tasarımları ile Açık / Renkli Aicd Kazınmış Temperli Cam
Kumlama Camı / Buzlu Cam / Asitle kazınmış cam, camın asitle kaplanmasıyla belirsiz ve pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için üretilir. Bu cam yumuşatma ve görüş kontrolü sağlarken ışığı kabul eder. Şimdi yenilikçi teknolojimiz, asitle kazınmış camı gerçekten güzelleştirebilir. Farklı, düzgün düzgün ve leke benzeri bir görünüme sahiptir. Yarı saydam bir ürün olarak, bu cam hala engel ve görme kontrolü sağlarken ışığı kabul eder.

Özellikler:
1. ayırt edici, düzgün ve saten benzeri bir görünüm ile gelir.
2. Işığı dağıtarak ve belirli bir renk ve ışık saflığı yayarak benzersiz bir sıcaklık ve zerafet duygusu yaratmaya yardımcı olur.
3. Hem iç hem de dış ortam, hafif düzeylerden ödün vermeden, istenmeyen ilgiyi gizleyerek gizlilik sağlar.
4. Asitle kazınmış camın leke pürüzsüz yüzeyi, kir ve parmak izleriyle işaretlenmez, düşük bakım maliyeti kanıtlanır.
5. Filmler gibi rengi bozulmayan ve kaplamalar gibi çizilmeyecek tutarlı bir görünüm ve görünüm sunar.

Başlık Asit Kazınmış Cam
Kalınlık 4-15mm
Normal boyutları (mm) 1500x2000mm, 1650mmx 2200mm, 1830mmx 2440mm, 2134 × 3300mm, 2134 × 3660mm vb.
Renkler Temizle, ultra net, bronz, gri, yeşil, pembe vb.
Uygulama Tasarımcılar mutfaklar, banyolar, ofisler ve diğer mekanlar için unutulmaz ortamlar yaratmak için asitle kazınmış camları kullanabilirler.

HİZMET
Amacımız sadece yüksek kaliteli cam sağlamak değil, aynı zamanda her müşteri ile kişisel ve profesyonel bir ilişki sağlamaktır. Gereksinim ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, talebinizi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Satış grubumuz, iyi bilgilendirilmiş satın alma kararları vermenize yardımcı olacak kapsamlı bir cam uzmanlığının yanı sıra sağlam pazar bilgisi ve kaynaklarına sahiptir. Ayrıca, satış profesyonellerimiz, "satış sonrası servis" i hızlı bir şekilde yerine getirir ve sorunsuz bir cam satın alma deneyimi sağlamak için destek sağlar.Sorgulama