5mm-10mm Ofis Temperli İtme Cam Kapısı

5mm-10mm Ofis Temperli İtme Cam Kapısı

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...

Ürün ayrıntıları

          

5mm-10mm Ofis Temperli İtme Cam KapısıTemperli cam özellikleri
(1) Güvenlik: Bir tür güvenli cam ve parçası insanlara zarar vermez;
(2) Yüksek yoğunluk: Mukavemet normal tavlanmış camın 3-5 katıdır;
(3) Temperli cam üzerine özel logo ve desen basılabilir;
(4) Termal strese ve rüzgar yüküne direnmede olağanüstü performans;
(5) Isı stabilitesi: Temperli cam iyi bir ısı stabilitesine sahiptir ve sıcaklık farkına dayanabilir normal camın 3 katı ve 300ºC sıcaklık değişimleridir.

Projemiz
Weihua, kurumsal markanın rekabete dayandığına inanıyor. Weihua, gelişmiş ekipman ve güçlü teknik gücü ile tartışmasız rekabete yol açıyor. Bugün Weihua cam endüstrisinde lider olmuş ve birçok tanınmış inşaat projesi Weihua Glass'ı kullanmıştır. Örneğin, Shanghai Kempinski Hotel, Yantai Zhongtian Shengshi Guanlan, Huangdao Gümrük Ofisi, Qingdao Uluslararası Sanat ve El Sanatları, Qingdao Buynow, Weifang Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi, Linyi otobüs istasyonu, Binzhou Şehir Halk Hastanesi ve Weifang Wanda Plaza ve Weifang yüzyıl Küresel Merkez yapım aşamasında.

Hot Tags: 5mm-10mm ofis temperli itme cam kapı, Çin, üreticileri, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like