4-19mm çerçevesiz 10mm temperli cam duş

4-19mm çerçevesiz 10mm temperli cam duş

Temperli cam kalın cam olarak da adlandırılır. kırıldığında kırıkları, ama küçük parçalar veya parçaları kırmayacak. Bu parçaları insanlar kolayca zarar vermez. Cam alt katman: kaliteli float cam kalınlığı: 3mm - 19mm renkleri: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb boyutu: şekil özelleştirilmiş:...

Ürün ayrıntıları

          

4-19mm çerçevesiz 10mm temperli cam duş


Ürün açıklaması

Duş muhafaza ve banyo donanım güçlü bizim ürünleridir. Duş muhafaza bir günde zor işten sonra huzurlu bir yer olduğunu. Keyifli temel öğedir. Tasarımlar üzerinde odaklanmak ve her yıl yeni modeller geliştirme durdurmak asla. Bizim temperli cam CE, SGCC, Kitemark ve Avustralya tarafından standart sertifikasına sahiptir ve farklı ülke ihtiyacını karşılamak için çeşitli işlevlerdir. Kolay temiz ve kolay kurulum keyifli unsurlardan biri olmalı.
Donanım gibi çeker, kanca, topuzlar, raflar, havlu barlar ya da havlu yüzük, vb banyoda en önemli süslemeleri biridir. Biz adanmış tek bir öğe değil farklı tasarımlar yüzlerce. Malzeme dahil olmak üzere tüm, işlem, işleme parlatma yükleme önemi'dır. Bizim donanım ürünleri ağırlıklı olarak pirinç ve SUS304 paslanmaz çelik malzeme yapılır. Bitiş kaliteli ürün kalitesini uzun süre için yansıtır.
Her parça ürün kontrol ve yükleme önce nitelikli. Strick üretim standart her zaman yürütülmektedir. Oluşturma asla vazgeçmedim. Güvenlik, konfor ve çevre koruma uzantısı ve amacı, Harold'ın ruhu vardır.  Bizimle işbirliği tarafından hayal edebileceğinden çok daha fazlasını alırsınız.

Advancetage bizden satın alma:
1) her zaman en yeni ve yeni modelleri her yıl oluşturulan ürünlerdir.
2) sertifikalı kaliteli cam kaliteli madeni eşya ile farklı ülkeler için.
3) Garantee (çeşitli modeller için) 5-10 yıl kullanım için.
4) zamanında iletişim, teklif, sipariş, örnek sağlama süresi ve üretim sağlama süresi ile takip.
5) kolay ve hızlı satış sonrası servis.

glass door for bath.png

Hot Tags: 4-19mm çerçevesiz 10mm temperli cam duş, Çin, üreticileri, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like