12mm Cam Duş Muhafazası

12mm Cam Duş Muhafazası

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...

Ürün ayrıntıları

          

12mm Cam Duş Muhafazası

                     

Duş kabini ve banyo donanımı güçlü ürünlerimizdir. Duş kabini, bir günde zor işten sonra huzurlu bir yerdir. Keyifli unsur esastır. Tasarımlara odaklanıyoruz ve her yıl yeni modeller geliştirmeyi asla bırakmıyoruz. Bizim temperli cam CE, SGCC, Kitemark ve Avustralya standardı tarafından onaylanmıştır ve işlevleri farklı ülkelerin gereksinimlerini karşılamak için çeşitlidir. Kolay temiz ve kolay kurulum, keyifli unsurlardan biri olmalıdır.
Çekmeceler, kancalar, düğmeler, raflar, havlu çubukları veya havlu halkaları vs. gibi donanımlar banyoda en önemli dekorasyonlardan biridir. Yüzlerce farklı tasarım, adanmış olduğumuz tek unsur değildir. Malzeme, işleme süreci, cilalama ve kurulum dahil olmak üzere tüm yönleri önemlidir. Donanım ürünlerimiz ağırlıklı olarak pirinç ve SUS304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. En iyi son kalite, uzun süre kullanım için ürün kalitesini yansıtır.
Her parça ürün, yüklenmeden önce incelenir ve onaylanır. Strick üretim standardı her zaman yürütülmektedir. Yaratılış asla durdurulmaz. Güvenlik, konfor ve çevre koruma Harold'ın ruhunun uzantısı ve amacıdır. Bizimle işbirliği yaparak hayal edebileceğinizden daha fazlasını alacaksınız.

Bizden satın alma avantajı:
1) Ürünler her zaman en yeni ve yeni modeller her yıl oluşturulur.
2) yüksek kaliteli donanım ile farklı ülkeler için sertifikalı kaliteli cam.
3) 5-10 yıl kullanım garantisi (çeşitli modeller için).
4) Zamanında iletişim, teklif, siparişler ile takip, örnek teslim süresi ve üretim teslim süresi.
5) Kolay ve hızlı satış sonrası servis.

glass door for bath 12.png

Hot Tags: 12mm cam duş kabini, Çin, üreticiler, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like