Ultra Şeffaf Lamine Cam

Ultra Şeffaf Lamine Cam

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...

Ürün ayrıntıları

          Lamine cam, ısı ve basınç altında iki cam bölmesi arasına yapıştırılmış polivinil butiral (PVB) yapılmış sert koruyucu ara tabakadan oluşur. Bir kez mühürlendikten sonra, cam "sandviç" tek bir ünite gibi davranır ve normal cam gibi görünür. Tavlanmış cam üretmek için tavlanmış, ısıyla güçlendirilmiş veya temperlenmiş cam kullanılabilir.
Lamine cam, çarpma üzerine çatlayabilir, ancak cam parçacıkları, serbest ve potansiyel olarak yaralanmalara neden olmaktan ziyade koruyucu ara tabakanın elinde tutulur.

Lamine cam, camın estetik görünümünü korurken, aynı zamanda dayanıklılık, yüksek performanslı ve çok fonksiyonlu faydalar sağlayan tek camdır.
Lamine cam birçok mimari tasarım problemine çözümler sunar ve kasırga, deprem ve dolu fırtına gibi felaketlerin etkilerinden daha fazla koruma sağlar.

Lamine cam ve diğer camların farklı kırılma durumları (test sonucu)
Lamine cam çeşitli cam kalınlığı ve ara tabaka kombinasyonlarında mevcuttur. En yaygın olanları şunlardır:
6.38mm (1/4 ") = 3mm (1/8") cam + 0.38mm (.015 ") ara katman PVB + 3mm (1/8") cam
6.76mm (1/4 ") = 3mm (1/8") cam + 0.76mm (. 030 ") ara katman PVB + 3mm (1/8") cam
7.52mm (1/4 ") = 3mm (1/8") cam + 1.52mm (. 060 ") ara katman PVB + 3mm (1/8") cam
Diğer cam / ara katman kombinasyonları istek üzerine mevcuttur.
Hem şeffaf hem de renkli lamine cam mevcuttur.
Lamine cam normalde standart boyutlarda temin edilir, ancak özel boyutlar da mevcuttur

Normal boyut: 3300 * 2140, 3660 * 2140, 1840 * 2440, 1830 * 1220, 1650 * 2200
Çok amaçlı Lamine cam mevcut olabilir
Çok amaçlı lamine cam, PET, PC board, kağıt, ipek, kumaş, tel örgü ve diğer malzemelerin, iki cam levha veya birden fazla cam arasında bulunan EN film veya EVA filmini lamine ederek özel teknoloji ve ekipmanla yapılan kompozit fonksiyonel laminasyon türüdür. Isıtma, presleme, tahliye ve birleştirmeden önce levhalar.

Beyaz, beyaz saydam, kırmızı, mavi, yeşil, bronz, siyah, gri renk vb gibi farklı renklerde renkli lamine cam ...
Renk lamine cam esas olarak iki tip vardır, bir tanesi şeffaf cam laminatlar renkli PVB ara katman, diğeri ise renkli cam laminatlar açık PVB'dir. Renkli lamine camın çoğu, şeffaf float camı veya şeffaf temperli camı lamine etmek için renkli PVB ara tabakayı kullanır

Hot Tags: Ultra şeffaf lamine cam, Çin, üreticiler, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like