Balkon Korkuluk ve Cephe ve Pencereler için Lamine Temperli Güvenlik Camı

balkon korkuluğu ve cephe ve pencereler için lamine temperli emniyet camı Lamine cam, parçalandığında bir arada tutan bir güvenlik camıdır. Kırılma durumunda, genellikle bir polivinil butiral (PVB) veya etilen-vinil asetat (EVA), bir ara katman ile yerinde tutulur ...

Ürün ayrıntıları

balkon korkuluğu ve cephe ve pencereler için lamine temperli emniyet camı

Lamine cam, paramparça bir arada duran bir tür güvenlik camıdır. Kırılma durumunda, iki veya daha fazla cam tabakası arasında, tipik olarak polivinil butiral (PVB) veya etilen-vinil asetat (EVA) gibi bir ara tabaka ile yerinde tutulur. Ara katman, kırıldığında bile yapıştırılan cam katmanlarını tutar ve yüksek mukavemeti camın büyük keskin parçalara ayrılmasını önler. Honor Glass genellikle lamine cam yapmak için PVB'yi kullanır. Ticari cam uygulamaları için çeşitli formlarda mevcuttur. Çok çeşitli tasarım seçeneklerinin yanı sıra çeşitli performans seviyelerini karşılamak için Honour Glass'ın lamine camı renkli camlar, yüksek performanslı kaplamalar, ipek perdeli desenler ve pigmentli ara katmanları birlikte veya tek başına içerebilir.

Lamine cam genellikle otomobil (ön cam) camında kullanılır, ancak yol üzerinde kullanılan aynı güvenlik standartları, ek güvenlik için kişinin evinde uygulanabilir. Evde küçük çocuklar veya evcil hayvanlar var mı? Örneğin lamine camdan yapılmış bir cam masa tablası, kırılma durumunda camı kırmamak için net bir seçim olacaktır. Ayrıca çatı pencereleri, kamusal sanat sergileri, makine, mağaza cepheleri ve balkonlar gibi çok çeşitli durumlarda kullanılır.

Laminasyon hattımızın kapasitesi sayesinde, dünya pazarlarına süper boy ve süper kalın cam tedarik edebiliriz.

Şartname:

Yüzey: berrak float, ultra şeffaf, renkli float, yansıtıcı cam, vb.

Kalınlık: 4.38mm-80mm

Standart ölçüleri: 1830mm * 2440mm 2140mm * 3300mm 2140mm * 3660mm vb.

Özel boyut: max. Boyut 12000mm * 3400mm

PVB rengi: açık ve diğer renk tonları


Hot Tags: balkon korkuluk ve cephe ve pencereler için lamine temperli güvenlik camı, Çin, üreticiler, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like