Yüksek kaliteli lamine cam

Yüksek kaliteli lamine cam

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

          


Ürün Açıklaması

Lamiat cam, perde duvarını işlemek için mükemmel bir camdır, lamine cam, bir veya daha fazla ara katman (PVB) ile birlikte bağlanmış iki veya daha fazla cam tabakasıdır ve daha sonra yüksek temperli ve yüksek basınçla birleşir.

Özellikler:
1. Lamine cam bir parça güvenli camdır, çünkü parçaya çarpıldıktan sonra birbirine yapışır.
2. Hırsızlığa karşı dayanıklı ve kurşun geçirmez cam olarak iki veya daha fazla sayıda PVB içeren üç veya daha fazla tabaka kullanılacaktır.
3. Lamine cam ultraviyole radyasyonu% 99 oranında etkin bir şekilde bloke edebilir, böylece odanın içindeki nesneler güneş ışığından kaynaklanan yaşlanmayı önleyebilir.
4. Lamine cam sesin yayılmasını azaltabilir.

Kalınlık 4.38-82.04mm
Katmanlar 2 ve daha fazlası
En büyük boy 2440 * 7500mm
En küçük beden 150 x 150 mm
verimlilik 400,000m2 / yıl

Uygulama: Cam perde duvar, kapı ve pencere, güneşlik, asansör veya gezi, akvaryum, vb gibi koruma ve anti-ultraviyole radyasyon gereksinimi olan siteler.

PVB'den kaliteli ve nem alma ekipmanı, PVB'nin bozulmasını, yaşlanmasını ve rengini değiştirmesini engeller. Birden fazla qutoclave tüneli ile büyük üretim, ürün kategorisinin hızlı bir şekilde tekrarlanmasını sağlar ve teslimat tarihini garanti eder.

Lamine cam pvb kullanılabilir:
şeffaf, süt, sarı, mavi, beyaz, gri, siyah, yeşil.

Sorgulama