Ucuz Lamine Cam

Ucuz Lamine Cam

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...

Ürün ayrıntıları

          

1. Lamine Cam Bilgileri:

Lamine Cam Nedir?
Lamine Cam, bir yapıştırıcı malzeme - tipik olarak Polivinil Butirol (PVB) ile birbirine yapıştırılan iki camın bir konstrüksiyonudur. Bu görünmez PVB tabakası, camın kırılmaya karşı büyük ölçüde keskin, keskin ve tehlikeli parçalara ayrılmasına izin vermek yerine, camın bütünlüğünü bozarak yapıya tutmak için tasarlanmıştır. PVB ayrıca, kırık riskini önemli oranda azaltarak, kırık cam parçalarının kenarlarını da sarar. Bir dizi ısıtma ve presleme işleminden sonra, iki cam ve PVB katmanı, sağlam, dayanıklı bir cam yapı haline gelir.

2. Lamine Cam Özellikleri:

1. Son Derece Yüksek Güvenlik: PVB ara katmanı darbeden nüfuza karşı dayanıklıdır. Cam çatlasa bile, kıymıklar ara katmana yapışacak ve dağılmayacaktır. Diğer cam türlerine kıyasla, lamine cam, şok, hırsızlık, patlama ve mermilere karşı çok daha yüksek mukavemete sahiptir.

2. Enerji Tasarrufu Yapı malzemeleri: PVB ara tabakası güneş ısısını iletmeyi engeller ve soğutma yüklerini azaltır.

3. Binalara Estetik Algı Oluşturun: Renkli bir ara tabakalı lamine cam, binaları güzelleştirecek ve mimarların talebini karşılayan çevreyle ilgili görünümleriyle uyumlu hale gelecek.

4. Ses Kontrolü: PVB ara tabakası etkili bir ses emicidir.

5. Ultraviyole Tarama: Ara katman ultraviyole ışınları filtreler ve mobilyaların ve perdelerin solma etkisini önler.

Uygulamalar:

Perde duvar, duşakabin, pencereler, üst aydınlatma, balkon çitleri, havuz çitleri


Hot Tags: ucuz lamine cam, Çin, üreticileri, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like