Avustralya Standart Şeffaf Desenli Lamine Cam / Figürlü Lamine Cam

Avustralya Standart Şeffaf Desenli Lamine Cam / Figürlü Lamine Cam

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

          

CE Onaylı 3-19mm Temperli Cam


Temperli cam, camın yüzeyinde basınç gerilmesinin oluşması ve camın ısıyı bozucu sıcaklığa kadar ısıtılması ve daha sonra camın homojen şekilde soğumasını sağlar. Soğutma işlemi sırasında, camın dış kısmı hızlı bir şekilde katılaşır. soğutma, camın iç kısmı yavaş soğutma nedeniyle küçülür, daha sonra camın yüzeyinde basınç gerilmesi ve camın içindeki gerilme gerilmelerini oluşturur, böylece camın yoğunluğunu ve ısı stabilitesini arttırır. Temizlenmiş temperli cam delikler ile olabilir veya kesikler / menteşeler / oluklar / çentikler ve temperlenmiş lamine cam, temperlenmiş yalıtımlı cam vb.
Standart: EN 12150, ASTM 1048, BS 6206: 1918, GB 15763.2-2005, AS / NZS 208: 1996

Uygulamalar:
Temperli cam, pencere camı, kapı camı, perde duvar camı, bina camları, oteller, perde duvarları vb. Camlar olarak kullanılan güvenlik camıdır.

Özellikler:

Maksimum şartname:
Düz temperli cam 3300 * 12800mm
Bükülmüş temperli cam 3000 * 5000mm, R = 1500mm

Net temperli camın özellikleri göz önünde bulundurularak, üretilmeden önce cam boyutu onaylanmalıdır. Açık temperli cam boyutu onaylandıktan sonra, temperli cam artık mekanik işlemden geçirilemez, aksi takdirde kırılır.

Rekabet avantajı:

Temizle temperli cam, normal camdan 3 ila 6 kat daha iyi anti-eğri, anti-darbe yoğunluğu, iyi bir performansa sahiptir.Clear temperli cam yüzey üzerinde 95MPa üzerinde basınç sağlayabilir.Temperlenmiş cam 200 ° sıcaklık değişimi altında bile yüksek stabiliteye sahiptir -300 santigrat, normal cam sadece 70-100 santigrat değişim sağlayabilir.Clear temperli cam güvenlik ve daha az kaybı garanti büyük kuvvetler altında temperli cam kırılırsa, küçük kum şekli haline gelir.

Güvenlik performansı: Açık temperli cam, kırılma sırasında geniş açılı görünebilir.
Kuvvet performansı: Sıradan camdan dört kat daha fazla.
Isı stabilite performansı: Normal camdan üç kat daha fazla, sıcaklık değişimi yaklaşık 200 ° C olabilir.Sorgulama