Pencere için 10.38mm Düşük E Yansıtıcı Lamine Cam

Pencere için 10.38mm Düşük E Yansıtıcı Lamine Cam

Temperli cam da sertleştirilmiş cam olarak adlandırılır. kırılan parçalara ayrılmaz, ancak kırıldığında küçük parçalar veya parçalar. Bu parçalar insanlara kolayca zarar vermez. Cam yüzey: kaliteli float cam Kalınlık: 3mm-19mm Renkler: açık, bronz, gri, mavi, yeşil, vb Boyutu: özelleştirilmiş Şekil: ...

Ürün ayrıntıları

          

Pencere için 10.38mm Düşük E Yansıtıcı Lamine Cam

Lamine cam bir çeşit güvenlik camıdır. Aralarında bir PVB ara tabakası bulunan ve yüksek sıcaklıkta yapılan iki cam tabakasından oluşur. Ayrıca iki katman veya ikiden fazla katman da birleştirilebilir. Lamine cam dış güç tarafından saldırıya uğradığında, PVB film güçlü mukavemete sahiptir ve çarpıcı bir enerji kütlesini emebilir ve zayıflatabilir çünkü nüfuz zor. Bu tabaka, camdan geçen veya camdan gelen nesneler durumunda camı bir arada tutmaya devam edecektir.

- Emniyet
Lamine camın ana özelliği, etki altında sağladığı güvenliktir. Sıradan camlar, ciddi ve hatta ciddi yaralanmalara neden olabilecek uzun keskin parçalara kolayca girer. Lamine cam kırılabilir olsa da, cam parçaları sıkıca ara tabakasına bağlı kalmakta ve yaralanma riskini azaltmaktadır. Bu sebepten dolayı, bu tür camlar, araçların ön camları için ve çoğu bina kodu ile havai cam için gereklidir.

- Güvenlik
Hırsızlar genellikle kapı ve pencere kollarına ulaşmak için pencereleri kırarak evin veya arabanın içine girerler. Bu cam türü, onların girişini zorlamalarını engelleyebilir. Bu durumun kazayla kırılması durumunda, koruma sağlamak için hala bir ara katman vardır. Bomba patlamaları ve mermilere dayanmasına izin vermek için, kalın cam ve ara tabakanın çoklu katmanlarından yapılabilir.

- Ses azaltma
Gürültü kolayca bir ev veya pencereler üzerinden girebilirsiniz. Bu cam, aynı kalınlığa sahip olan monolitik camdan daha yüksek olan ses azaltma indeksi ile istenmeyen gürültüyü önleme özelliğine sahiptir.

- Güneş enerjisinin kontrolü
Tavan pencereleri ve benzerleri doğal ışık sağlarken, parlama ve çok fazla ısıya neden olabilir, bu da klima maliyetlerini artırabilir. Renkli lamine cam en iyi çözümü sunar.

- UV ışınlarının kontrolü
UV ışınları, mobilyaların solmasına neden olur. Bu camın ara tabakası, bu zararlı ışınları taramak için UV emici özelliklere sahiptir.
Hot Tags: Pencere için 10.38mm düşük e yansıtıcı lamine cam, Çin, üreticiler, fabrika

Sorgulama

You Might Also Like