Windows ve Cam Cephe için LOW-E Yalıtımlı Cam

Pencereler ve cam cephe için LOW-E yalıtımlı cam Isıcam, camdan hava-ısı transferini azaltmanın çok etkili bir yoludur. Düşük E ve / veya yansıtıcı kaplamalar ile birlikte kullanıldığında, IG üniteleri enerji tasarrufu ve yerel yasalara uymak için daha iyi performans gösterir. Gibi...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Pencereler ve cam cephe için LOW-E yalıtımlı cam

Isıcam, camdan hava-ısı transferini azaltmak için çok etkili bir yoldur. Düşük E ve / veya yansıtıcı kaplamalar ile birlikte kullanıldığında, IG üniteleri enerji tasarrufu ve yerel yasalara uymak için daha iyi performans gösterir.

Hava-hava ısı transferini azaltmak için düşük E kaplamalar daha iyi hale geldiğinden, aralayıcı teknolojisi artan termal iyileştirmelerin odağı haline gelmiştir. Tipik ticari ara parçalar, IG ünitesinin içindeki herhangi bir kalıntı nemi absorbe etmek için kurutucu ile doldurulmuş şekillendirilmiş alüminyumdan oluşur ve bu da potansiyel yoğuşmayı azaltır. Bu, yapısal olarak güçlü bir malzeme olmasına rağmen, alüminyumdan cama temas noktası çok verimli bir termal iletkendir ve camın merkezi ile cam kenarı arasındaki sıcaklık farkının potansiyelini artırabilir, bu da yoğunlaşmaya ve ünitenin azalmasına neden olabilir. genel U değeri.

Honor Glass, tam otomatik sızdırmazlık sistemi ile yüksek kaliteli montaj hatlarını piyasaya sundu ve anti-penetrasyon deiyonizasyon suyu ve alüminyum çerçeve tam otomatik karıştırma cihazları, LOW-E cam filmleri, farklı boyutlarda yalıtımlı cam üretebilir. Geleneksel yatay dolgu macunu ile karşılaştırıldığında, yeni otomatik sızdırmazlık sistemimiz yalıtımlı camı daha pürüzsüz hale getiriyor.

Yalıtımlı cam özellikleri:

Tipi: hem DGU ve TGU mevcut

Boyut: Maks. 2440mm * 3500mm ve Min. 200mm * 300mm

Aralama genişliği: 6mm 9mm 12mm 15mm


Sorgulama