Kasırga Kanıtı Darbe Penceresi

Kasırga Kanıtı Darbe Penceresi

firmamız son derece upvc pencere ve kapılar üreticisi, pvc pencere ve kapılar, windows tipi pvc kanatlı pencere yapabilirsiniz, pvc sürgülü pencere, pvc tente pencere, pvc tilt ve dönüş pencere, iyi bilinen yüksek kaliteli pencereler ve oldukça rekabetçi fiyat, biz birçok distribütörü vardır ...

Ürün ayrıntıları

firmamız son derece upvc pencere ve kapılar üreticisi, pvc pencere ve kapılar, windows tipi yapabilirsiniz pvc kanatlı pencere, pvc sürgülü pencere, pvc tente pencere, pvc tilt ve dönüş pencere, iyi bilinen yüksek kaliteli pencereler ve oldukça rekabetçi fiyat, biz birçok ülkede distribütör ve aynı zamanda birçok proje için ajan, bizim pencereleri ağırlıklı olarak konut müteahhit ihraç, mimar, pencere montaj şirketi, pencere perakendeci ve pencere distribütörü. oem de kabul edilir.

pencerelerin herhangi bir hasar görmesini önlemek için paket yapmak için yetenekli insanlar var.

LCL için ambalaj: EPE köpük ambalajlı + bir çok katman tabakalı + oluklu mukavva + Kapı kanadı için paketlenmiş kapalı kontrplak sandıklar ve kapı söveleri için paketlenmiş kalın oluklu kağıt.

FCL için ambalaj: Temiz yüzey + Birçok EPE köpük tabakası + birçok kabarcık tabakası tabakası + oluklu mukavva + Kapı kanadı için kontrplak sandıkları veya kontrplak klipsleri, ve kapı söveleri için paketlenmiş kalın oluklu kağıt.
Nakliye işareti ve tasarımları tanımlama için yükünüze iyi yapışacaktır.
Kapılar sıkı kontrol ile yapılır ve size iyi paketlenmiş sevk edilecektir. Size 8-9 yıl paslanma garantisi sunmaktan eminiz.

Hot Tags: kasırga geçirmez darbe pencere, Çin, üreticileri, fabrika, ucuz, özelleştirilmiş, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like